Arven Garden

Üretim, Tamamen baştan sona Kontrol Arven Garden' da

Fabrika Üretim

Bahçe Mobilyalarımızı, tamamen kendi bünyemizde tasarlayıp, üretime döküyoruz. Tamamen yerli üretim olması ile gurur duyuyoruz.

Showroom Mağazalarımız

Showroom mağazalarımızı KKTC Kıbrıs şubemiz ve İstanbul Masko da bulunan ve izmir de fabrika içerisinde bulunan showroom mağazalarımız ile hizmetinizde.

Arven Garden Bahçe Mobilyaları

Biz kimiz, ne yapıyoruz?

1990 yılından bugüne sanayi ve imalat sektöründe faliyet gösteren Arven, 2001 senesinden itibaren “Bahçe Mobilyaları” konusunda uzmanlaşmıştır.

1990 yılından bugüne sanayi ve imalat sektöründe faliyet gösteren Arven, 2001 senesinden itibaren “Bahçe Mobilyaları” konusunda uzmanlaşmıştır.

 

2010 Senesinden itibaren “Alüminyum Bahçe Mobilyaları” konusunda ar-ge ve yatırımlarına hız veren firmamız. 2014 senesinden itibaren bünyesine; iroko ve teak imalat hattını yatırımını da yaparak entegre bir üretim tesisi olmuştur.

Bu şekilde hammadde girişinden itibaren tüm prosesler kendi fabrikamızda tamamlanmış, gerek kalite gerekse üretim maliyeti olarak ciddi bir avantaj sağlanmıştır.

2020 yılında 10.000 m2 yeni fabrika binamızda faliyete başladık. Yeni binamızda Günün gerektirdiği tüm otomasyon yatırımlarımlarımızı tamamladık.  boya ve ağaç işleri imalatı dahil tüm üretimimizi kendi bünyemizde entegre olarak tamamlamaya başladık.

 

Bu vasıfla ege bölgesinin en büyük entegre bahçe mobilyaları üretim tesisi olmayı başardık.

Çoğu kendi patentli tasarımımız olmak üzere, Alüminyum oturma grupları, Alüminyum & ahşap bahçe masaları, alüminyum sandalye çeşitleri, Alüminyum şezlong çeşitleri, alüminyum salıncak çeşitleri gibi outdoor ürünlerimiz tüm aşamaları fabrikamızda yapılarak satışa sunulmaktadır.

Türkiyenin tanınmış markalarına, “kendi markalarına” özel üretim yapmanın yanısıra,

Proje yada ürün bazlı olarak Azerbeycan, Kıbrıs, yunanistan, ispanya, almanya, abd, hollanda gibi ülkelere gerek özel üretim ( markaların kendi tasarımları ) gerekse mevcut ürünlerimizden ihracatımız devam etmektedir.

 

Üretimde teknoloji ile tecrübeyi birleştirerek kendimizi sürekli  geliştirmeyi vizyon edindik. Bu doğrultuda kısa, orta ve uzun vadeli planlarımızın en başında işimize ve insan kaynaklarına yatırım gelmektir.

 

Değişimden Korkmuyoruz, gelişmeye açığız.